Pro média

Tiskové zprávy

Investiční fond PFFL cílí na výstavbu domů pro seniory. Do čtyř let chce vybrat miliardu korun

08.09.2021

Počet seniorů roste, výrazně stoupá také počet osob vyžadující dlouhodobou sociálně zdravotní péči. Jenže kapacita lůžek v České republice je kriticky nedostatečná. Situaci chce pomoci zvrátit zcela nový investiční fond, jehož cílem je výstavba nových domů pro seniory.

V centru Plzně pražský investor otevřel nový hotel Avenue Pallova 28

20.01.2020

Zavedeným hotelovým značkám, kterým v západočeské metropoli vévodí Marriott, Vienna House, nebo Accor, chce konkurovat nový hotel. Pražský investor, společnost RS development, v tzv. komplexu Rezidence Mlýnská strouha v pondělí 13. ledna otevřel pod svou vlastní značkou hotel Avenue Pallova 28.

Rezidence Mlýnská strouha finišuje, jak výstavba, tak prodej posledních bytů

19.08.2019

Do své poslední fáze vstupuje projekt Rezidence Mlýnská strouha. Stavební práce se už soustředí na interiéry, v exteriéru se pracuje již především na dokončování okolí. Jak budoucí rezidenti, tak případní zájemci si mohou prohlédnout projekt víceméně již v celé kráse.

Hokejista Jan Kovář nakoupil byty v centru Plzně

17.08.2017

Reprezentační útočník a člen loňského All Star týmu KHL Jan Kovář své vydělané pení-ze nerozhazuje, ale s rozmyslem investuje. V Plzni, kde pobývá, když není v Rusku, pořídil několik bytů v nově vznikajícím projektu Rezidence Mlýnská strouha.

Napsali o nás

Stát neumí vyhovět seniorům. Časovaná bomba, říká šéf fondu a slibuje domovy

08.09.2021

Počet seniorů roste, výrazně stoupá také počet osob vyžadujících dlouhodobou sociálně-zdravotní péči. Jenže kapacita lůžek v Česku je nedostatečná. Situaci chce řešit nový investiční fond, jehož cílem je výstavba domů pro seniory.

Tři miliardy na domovy pro seniory. V Česku roste fond, který jich postaví dvacet

08.09.2021

Byty, kanceláře, retail parky, ale také pozemky. Nemovitostní aktiva jsou v posledním roce vystavena nebývalému zájmu investorů. Těm nyní přibude další možnost, kam uložit své peníze – domovy pro seniory. Na jejich výstavbu se zaměří nově vzniklý fond Property Fund for Living (PFFL).

OTÁZKA TÝDNE pro Františka Trojáka, ředitele společnosti RS development, k projektu Starokošířská Avenue

05.03.2021

Už delší čas registrují zájemci o bydlení v oblasti Smíchova váš připravovaný projekt Starokošířská Avenue, který představuje moderní městské bydlení obklopené historickou zástavbou.

Starokošířská Avenue – Nový projekt RS development roste na pomezí Smíchova a Košíř

21.02.2021

V průběhu ledna developerská společnost RS development zahájila předprodej bytových jednotek v projektu Starokošířská Avenue.

Ke stažení