Kariéra

Hlavní účetní

09.05.2023

Jste zkušený účetní, který má rád pečlivost a nebojí se zodpovědnosti? Do našeho týmu hledáme někoho spolehlivého, komu bychom mohli svěřit pravidelnou kontrolu a účtování v našich společnostech zamřených na vlastnictví nebo pronájem nemovitosti a provoz hotelů. Navíc budete moci své zkušenosti předat i méně zkušeným kolegům.

Projektový manažer

09.05.2023

Máte vůdčí schopnosti a baví vás koordinovat lidi i různorodé činnosti spojené se stavbou developerských projektů? Do našeho týmu hledáme motivovaného projektového manažera, kterému bychom mohli svěřit naše rozmanité a ambiciózní projekty.

Přípravář/ka pozemních staveb

03.04.2023

Do naší divize RS construct hledáme motivovaného člověka na pozici přípravář/ka pozemních staveb, kterého baví obor stavebnictví a chce se v něm dát prostor své seberealizaci.

Mistr

31.03.2023

Do naší divize RS construct hledáme zapáleného člověka na pozici mistr, pro kterého je obor stavebnictví zajímavou disciplínou a chce se v něm stále rozvíjet.

Zkušený stavbyvedoucí

26.01.2023

Do naší divize RS construct hledáme zkušeného člověka na pozici stavbyvedoucí, který působí v oboru stavebnictví již delší dobu a chce dále rozvíjet své dobré organizační a řídící schopnost.

Architekt

18.08.2021

Do našeho týmu projektujícího a stavícího různorodé domy hledáme samostatného a spolehlivého architekta/ku, který bude aktivně zpracovávat projekty od studie, přes součinnost na dalších stupních projektu až po spolupráci při výstavbě.

Projektant - stavař

17.08.2021

Do týmu naší společnosti RS construct hledáme samostatného a spolehlivého projektanta.